guyglodis learningwarereviews humanscaleseating Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Wholesale NFL Jerseys arizonacardinalsjerseyspop cheapjerseysbands.com cheapjerseyslan.com cheapjerseysband.com cheapjerseysgest.com cheapjerseysgests.com cheapnfljerseysbands.com cheapnfljerseyslan.com cheapnfljerseysband.com cheapnfljerseysgest.com cheapnfljerseysgests.com wholesalenfljerseysbands.com wholesalenfljerseyslan.com wholesalenfljerseysband.com wholesalenfljerseysgest.com wholesalenfljerseysgests.com wholesalejerseysbands.com wholesalejerseyslan.com wholesalejerseysband.com wholesalejerseysgest.com wholesalejerseysgests.com atlantafalconsjerseyspop baltimoreravensjerseyspop buffalobillsjerseyspop carolinapanthersjerseyspop chicagobearsjerseyspop cincinnatibengalsjerseyspop clevelandbrownsjerseyspop dallascowboysjerseyspop denverbroncosjerseyspop detroitlionsjerseyspop greenbaypackersjerseyspop houstontexansjerseyspop indianapoliscoltsjerseyspop jacksonvillejaguarsjerseyspop kansascitychiefsjerseyspop miamidolphinsjerseyspop minnesotavikingsjerseyspop newenglandpatriotsjerseyspop neworleanssaintsjerseyspop newyorkgiantsjerseyspop newyorkjetsjerseyspop oaklandraidersjerseyspop philadelphiaeaglesjerseyspop pittsburghsteelersjerseyspop sandiegochargersjerseyspop sanfrancisco49ersjerseyspop seattleseahawksjerseyspop losangelesramsjerseyspop tampabaybuccaneersjerseyspop tennesseetitansjerseyspop washingtonredskinsjerseyspop
Sunny-Beach-

Лето 2016 во БУГАРИЈА

Лето 2016 во Бугарија. Бидете дел од едно незаборавно патување во Несебар, Сончев Брег, Златни Песоци… Понудите погледнете ги на следниот линк: Бугарија – лето 2016

Budva

Лето 2016 во ЦРНА ГОРА

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани ви ги нуди најповолните аранжмани за ЦРНА ГОРА  Подетални информации на следниот линк:

greece-

Лето 2016 – ГРЦИЈА

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани  ви ги нуди најповолните аранжмани за ГРЦИЈА. Не пропуштајте. Повеќе информации на следниот линк:

kusadasi

Лето 2016 во ТУРЦИЈА

Лето 2016 во ТУРЦИЈА со  Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани Повеќе информации на:

LLORET

Лето 2016 во ШПАНИЈА

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани ви нуди Пакет Аранжмани за ШПАНИЈА Повеќе информации на следниот линк:  

 

Лето 2016 во БУГАРИЈА

Sunny-Beach-

Лето 2016 во Бугарија. Бидете дел од едно незаборавно патување во Несебар, Сончев Брег, Златни Песоци…

Понудите погледнете ги на следниот линк:

Бугарија – лето 2016

Лето 2016 во ЦРНА ГОРА

Budva

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани ви ги нуди најповолните аранжмани за ЦРНА ГОРА

 Подетални информации на следниот линк:

Лето 2016 – ГРЦИЈА

greece-

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани  ви ги нуди најповолните аранжмани за ГРЦИЈА.

Не пропуштајте. Повеќе информации на следниот линк:


Лето 2016 во ТУРЦИЈА

kusadasi

Лето 2016 во ТУРЦИЈА со  Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани

Повеќе информации на:

Лето 2016 во ШПАНИЈА

LLORET

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани ви нуди Пакет Аранжмани за ШПАНИЈА

Повеќе информации на следниот линк:

 

Hotel SUN PALACE 4* – SUNNY BEACH

sunN

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани и  ви нуди Неверојатни Пакет Аранжмани со Најповолни Цени

Хотел SUN PALACE 4* – СОНЧЕВ БРЕГ

Hotel VILLA MARE 4* – SUNNY BEACH

Vila-Mare

 Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани ви нуди најповолни пакет аранжмани

Хотел VILLA MARE 4* – СОНЧЕВ БРЕГ

 

Добредојдовте на сајтот на Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр. 1 Кочани

Добредојдовте на сајтот на Туристичка Aгенција “ВЕЛ – ЈАН” бр.1 Кочани.

Се надеваме дека и ова ЛЕТО 2016 ќе ја најдете понудата од вашите соништа и ќе ни дозволите ние да ја реализираме.

За вас имаме подготвено пакет аранжмани за Летување на повеќе познати дестинации. Исто така, овде се и празничните и викенд понуди на кои неможете да останете рамнодушни и кои ќе ги паметите целиот свој живот по убавините.

Се што треба да направите е да ни се јавите и да резервирате.

Туристичка Агенција “ВЕЛ – ЈАН” бр.1
ул. Димитар Влахов бр. 118 Кочани

Тел: 033/274-433;279-589
Моб: 070/836-432; 070/890-204

E-mail: vel_jan@yahoo.com

за резервации: reservations@vel-jan.com

Подружница Скопје                                                                                                                                                                                                                    ул. Лермонтова бр.3 – локал 17 Скопје

тел: 02/3211-711

e-mail: vel_jan.skopje@yahoo.com